07.12.2016

CrowdFUNding | Краудфандінг - ЩО ЦЕ?

1. CrowdFunding - це унікальний досвід реалізації своїх ідей!
Таке популярне нині слово «краудфандінг» в дослівному перекладі і по даних з вікіпедії означає «народне фінансування». Іншими словами, це спосіб знайти гроші на розкрутку власного проекту. CrowdFunding дає все необхідне для успіху стартапу: корисні знайомства, аудиторію для свого проекту, практичні навички ведення бізнесу і масу позитивних емоцій. Краудфандінг дає можливість реалізуватися численним творчим талантам, допомагаючи їм домогтися визнання й успіху.

2. CrowdFunding - це креатив без обмежень
У творчості не може бути обмежень за віком або професійними якостями, як і у платформи. Тому опублікувати тут свій проект може будь-яка людина, яка хоче в повній мірі розкрити свій талант і запропонувати світові щось нове.

«Однією з найбільших краудфандінгових кампаній можна вважати Ейфелеву вежу. Кошти на її будівництво збиралися через підписку. А на чотирьох сторонах парапету вигравірувані імена людей, які зробили особливий внесок у створення вежі.»

3. Краудфандінг - це спільнота зацікавлених людей
Участь на краудфандінговій платформі - це ще й величезна підтримка для тих, хто довго не наважувався реалізувати власний проект. Тут ви побачите, що ваша робота дійсно може приносити користь і зацікавити велику кількість людей.


4. Спонсорство з упевненістю в успіху
Вкладення грошей у ваш проект на crowdfundinginternational платформі - це не акціонерна участь з подальшим відсотком від прибутку, але і не благодійність, яка в питаннях бізнесу працювати не може. Здебільшого спонсори беруть участь в проектах через ідею. Але проектант в разі успіху повинен заохотити людей, які йому допомогли. Це не тільки чесна, але і взаємно приємна співпраця.


Як простій людині зібрати мільйони на свою мрію

«Виборча кампанія Барака Обами була повністю профінансована за допомогою краудфандінгу. Внески рідко перевищували поріг в 200 $, але зібрати вдалося 750 мільйонів. Винагороду зі списку обіцянок кандидата в президенти кожен вибирав сам.»

5. Краудфандінг сайти - це агенти для просування ідей
Crowdfunding платформи знаходяться в постійному розвитку. Ми постійно спілкуємося з майбутніми і справжніми учасниками різних платформ, прислухаємося до об'єктивної критики і кожен день працюємо для пошуку нових проектів і для активного просування вже існуючих. Представляємо вашій увазі топ-7 краудфандінгових платформ в Європі.

Починайте ТЕПЕР до втілення своєї мрії!
Кожен успішний проект для нас - це маленький крок до розвитку культурного середовища та налагодження нових партнерських відносин. НАША ПЛАТФОРМА crowdfundinginternational здатна виконати мрію не однієї людини. І це основна ідея краудфандінгу, яку відстоюємо і ми в нашій спільній роботі.


Комментариев нет:

Отправить комментарий