03.12.2016

ТОП 7 КРАУДФАНДІНГ ПЛАТФОРМ для фінансування Ваших ідей

За даними Вікіпедії - краудфандінг (народне фінансування, від англ. Сrowd funding, сrowd - «натовп», funding - «фінансування») - колективна співпраця людей (донорів), які добровільно об'єднують свої гроші або інші ресурси разом, як правило через Інтернет, щоб підтримати зусилля інших людей або організацій (реципієнтів).У цій статті зібрані європейські краудфандінгові платформи, які працюють для розвитку культурних, бізнес або соціально-благодійних проектів.

Ulule, Франція
З моменту свого заснування в 2010 році Ulule допомогла зібрати кошти для більш ніж 4900 творчих, інноваційних або громадських проектів з 67% ймовірністю успіху. Ulule став першою платформою, яка давала можливість збирати гроші двома способами: менеджер проекту міг виставити суму, необхідну для реалізації проекту, або влаштувати попередній продаж товару (послуги).

Crowdculture, Швеція
Цікавим в цій краудфандінговій платформі є метод фінансування. Crowdculture може залучати гроші і приватних інвесторів, і кошти з державного фонду (частина культурного бюджету країни). Частка державних коштів залежить від кількості голосів, набраного проектом серед учасників платформи.

Goteo, Іспанія
Ця платформа не лише для спільного збору коштів на суспільно значущі проекти, але і для їх подальшої спільної реалізації. Goteo також має унікальну методику фінансування в два тури, кожен з яких триває 40 днів. Завдання першого туру - зібрати мінімально необхідну суму для запуску проекту. Під час другого туру збирають оптимальну суму грошей для удосконалення проекту.

Derev, Італія
Це найсильніша інтерактивна платформа в Італії для впровадження соціальних інновацій. Derev дає можливість не тільки збирати кошти для проектів, а й підписи для петицій, замовляти телеефір для трансляції звернень або інтерв'ю.

Wemakeit, Швейцарія
Найбільша платформа Швейцарії для творчої індустрії. Крім того, Wemakeit підтримує також некомерційні організації, фінансуючи їх проекти і допомагаючи розвивати їх спільноти. За останні два роки Wemakeit допомогла запустити 550 проектів на загальну суму 4 мільйони швейцарських франків.

Прогресивні світові тенденції досягли також Білорусі - перші краудфандінгові платформи заробили і тут. «Вулик» і «Талакакошт» дозволяють збирати кошти на будь-які благі цілі, але поки найбільш популярним є соціально-культурний напрямок і все, що пов'язано з національно-культурною ідентичністю.

Biggggidea націлена на розвиток сильного і відкритого суспільства, на реалізацію бажаних системних змін. На платформі «Спільнокошт» збирають кошти на проекти в сфері освіти, охорони здоров'я, літератури, музики, журналістики та наукових досліджень.

Також спрямовані на реалізацію культурних проектів.


... І ДОЗВОЛЬТЕ ВИДІЛИТИ, СЕРЕД УСІХ ІНШИХ, НА МІЙ ПОГЛЯД, НАЙКРАЩУ! Адже, недаремно на тематичному форумі у Парижі, 14 листопада 2016 вона отримала 1 місце!


Як бачимо з назви, ця платформа розрахована на весь Світ. У більш ніж 150 країнах, понад 40000 людей вже мають можливість  отримати дотації на свої бізнес-проекти, потреби або мрію.Комментариев нет:

Отправить комментарий