03.10.2013

CROWDFUNDINGINTERNATIONAL УКРАЇНА - відгуки - маркетинг - реєстрація - особиста і командна підтримкаПривіт, шановний відвідувач блогу. Поспішаю поділиться з тобою дивовижною платформою з незвичною назвою - Crowdfunding International (CFI). Це слово вимовляють по-різному - краудфандінг або краудфайдінг, що в перекладі і з матеріалів Вікіпедії означає "народне фінансування".


З проектом мене познайомили друзі з Німеччини, таким чином я потрапив команду представників різних країн, таких як Чехія, Франція, Росія, Україна та ін.

CrowdfundingInternational сьогодні охоплює всю земну кулю! Більш ніж в 160 країнах понад 40 000 людей уже збирають пожертви на свою мрію. Творці платформи, до речі, один з яких екс-міністр економіки Німеччини, регулярно проводять презентації навіть у державних установах. Не так давно був проведений промоушин на форумі в мерії Парижа, де серед інших платформ наша зайняла 1 місце.

На платформі Crowdfunding International я також створив свої проекти: 12 і 3
  

Дозвольте запитати: а у Вас є мрія?

Повірте, вона збудеться скоро! Завдяки системі, яка працює в усьому світі, працює для інших, а значить буде працювати і для Вас! Розроблена унікальна математична формула, де Ви можете дуже швидко прийти до вашого результату: позбутися від кредитів, купити hi-tech будинок, подорожувати, реалізувати будь-який проект і нарешті насолоджуватися усіма барвами у цьому житті!

ПОДИВІТЬСЯ ДВА ВІДЕОРОЛИКА ПРО CROWDFUNDING INTERNATIONAL
.


CROWDFUNDING легальна платформа, яка захоплює


І ще, ПРО ПЕРЕВАГИ CROWDFUNDINGINTERNATIONAL над іншими платформами (ТОП-10):


Одноразовий "вхід", і ніяких щомісячних абон. плат. (З них 200 євро йдуть на підтримку
проекту вище, 15 на адміністративні витрати і 10 на комісію банку)
Всі 100% коштів йдуть на дотації партнерам.
● Кошти в системі розподіляються таким чином, що всім хто раніше прийшли в проект вигідно допомагати своїм спонсорам в їх проектах. (Командність)
● Навіть якщо Ви ні з ким не поділитеся своєю мрією, на платформі можливі переливи від лідера в обидві ноги, зліва направо в перше вільне місце від Вас. При цьому дотації йдуть з усіх боків!
Легальність. Крім того, кожен громадянин будь-якої країни має законне право вільно і добровільно дарувати подарунки, в тому числі і грошові.
Можливість зібрати до 3 000 000 євро на свою мрію!


►Ввід: VISA, MasterCard і Bitcoin (чарджбек)
◄Вивід: на ваші карти VISA і MasterCard або на карту компанії. Ліміт: 5000 євро на добу.

ОТЖЕ, ПЕРШІ КРОКИ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ ВАШОЇ МРІЇ:
1) Підготуйте опис в двох-трьох абзацах проекту Вашої мрії!
2) Підготуйте фотографію першої сторінки Вашого паспорта.
3) Переконайтеся , що Ваша карта відкрита для проплати в інтернеті.
4) Для вдалої реєстрації зв'яжіться зі мною / Після чого, Ви отримаєте доступ до кабінету і гаманця в якому збиратимете кошти. Також, я познайомлю з нашою дружньою командою, яка допоможе досягнути Вашої цілі.

-----------------------------------
ПОСИЛАННЯ НА ОНЛАЙН ПРЕЗЕНТАЦІЮ та ТРЕНІНГИ
НОВИНИ ПЛАТФОРМИ В ЧАТАХ:
Skype
Viber

Якщо Ви бажаєте знати більше, вивчити маркетинг CROWDFUNDING INTERNATIONAL, отримати відповіді на свої питання, підписуйтесь на мій youtube канал, або звертайтеся особисто.
З повагою, Віктор

crowdfunding-international - crowdfunding - собрать деньги в интернете - круаудфандинг ROWDFUNDING INTERNATIONAL финансовая пирамида  CROWDFUNDINGINTERNATIONAL лохотрон обман хайп CROWDFUNDING INTERNATIONAL  обзор ответы разоблачениелохотрон обман хайп CROWDFUNDING INTERNATIONAL  обзор ответы разоблачение CROWDFUNDING INTERNATIONAL отзывы Кроуфандинг интернешенал маркетинг рег

2 комментария:

 1. Друзі, всіх хто проживає у Львові і кому може бути цікаво ЗІБРАТИ ГРОШІ НА СВОЮ МРІЮ! запрошую !

  29.01 о 15.00 на презентацію Crowdfunding "Від мрії до реальності", потім школа для партнерів.
  Готель "Галицька Корона" Давидів http://galkorona.com/hotel

  ОтветитьУдалить
 2. Зачем случайным людям вкладывать в это деньги?
  Представьте: у вас есть фантастическая идея для вашей будущей компании или просто личная мечта для осуществления которой нужен всего лишь 1 000 000 миллион. Но у вас нет таких денег, чтобы воплотить вашу идею (мечту) в жизнь. Где взять деньги, чтобы запустить проект?
  Очень часто в самом начале такими инвесторами становятся ваши друзья, родственники и знакомые. Они заинтересованы вашими планами и хотят помочь вам их реализовать.
  Допустим что Вы нашли 10 человек из своего окружения, готовых пожертвовать 10 000 тысяч на вашу мечту, но где найти ещё 90 человек которые тоже захотят пожертвовать на Вашу мечту.
  Тут и возникают трудности.
  В Crowdfunding International достаточно всего - 2 человека, которые тоже захотят профинансировать свою мечту и выставить её на площадке Краудфандинг. Каждый новый владелец проекта сделает
  то же самое, расскажет 2-ум другим людям.
  По мере поступления пожертвований, каждый владелец проекта поднимается по лестнице и в итоге достигает 7-го уровня и сумма его фонда с каждым разом увеличивается.
  Стоимость пакета 200 Евро (с учетом комиссии сумма составляет 225 Евро). Вы платите ОДИН раз и больше не вкладываете ни копейки.
  Маркетинг компании очень прост:
  На 1-м уровне вы получаете 100% пожертвований от ваших 2-х нижестоящих людей.
  С уровней 2-7 Вы получаете пожертвования от всех нижестоящих владельцев проектов и деньги делятся 50% Вам и 50% для Ваших партнеров, которые начали пользоваться платформой раньше вас.
  Более 2 человек в свою 1 линию зарегистрировать нельзя, если Вы пригласили 3-го человеко то программа автоматически подставляет его под ваших нижестоящих партнёров у кого ещё нет своих приглашённых и.т. далее.
  Форма распределения людей под Вами: сверху вниз – слева направо 2х2 (2-4-8-16-32-64-128).
  Данное распределение работает со всеми партнёрами и на все семь уровней.
  Для кого краудфандинг может стать удачным решением?
  Краудфандинг - отличная возможность для осуществления практически любых проектов. Это настоящая находка для предпринимателей, творческих проектов, спортивных проектов, общественных инициатив, писателей, благотворительных организаций, музыкантов, журналистов, фотографов и конечно же для своих личных нужд, таких как покупка дома, машины, квартиры или просто путешествий. Упомянуть все сферы деятельности людей, в которых можно использовать схему краудфандинга, просто невозможно.
  ПРИСОЕДИНЯЙТЕСЬ, чем раньше Вы зайдёте в проект, тем быстрее осуществите свою заветную МЕЧТУ.
  Мы не покупаем, не продаем, не кредитуем, мы просто отдаем Вам деньги безвозмездно. Для реализации Вашей Мечты!
  Будут вопросы? Всегда буду рад на них ответить и помогу зарегистрироваться в компании Crowdfunding international
  ВОПЛОЩАЙТЕ СВОЮ МЕЧТУ В РЕАЛЬНОСТЬ.... ИНАЧЕ ОНА ОСТАНЕТСЯ ПРОСТО МЕЧТОЙ...

  ОтветитьУдалить